Kontor
TõlkijadTaavi
Taavi Tillmann
Asutaja / tegevjuht / meditsiini toimetaja
Taavi on elanud Suurbritannias oma üheksandast eluaastast ning lõpetanud seal psühholoogia (University College London), arsti (University of Glasgow) kui ka rahvatervise (London School of Hygiene and Tropical Medicine) eriala. Hetkel töötab Taavi Londonis arsti ja teadus-doktorandina. Kõige enam peab Taavi lugu tõlkekvaliteedist ja soovib, et ka kõik meie töötajad seaksid selle oma töös esikohale.
Katrin Naaris
Raamatupidaja
Katrin tegeleb Ainult Inglise Tõlkebüroos raamatupidamisega kus tal on aastakümneid kogemusi. Ta toetab tõlkijaid, projektijuhte ja kliente kõigi raamatupidamis- ja finantsküsimuste lahendamisel.
Toomas
Toomas
IT
Toomas on Eesti Lennuakadeemia tudeng. Ta on olnud seotud infotehnoloogiaga juba varasest east. Selle ajaga omandatud kogemused veebilehtede loomises, disainimises, programmeerimises, arvutite riist- ja tarkavara hoolduses aitavad Ainult Inglise Tõlkebüroo infotehnoloogilisel poolel jätkusuutlikuna püsida.
Rauno
Rauno
IT
Rauno on Ainult Inglise Tõlkebüroo IT tugi. Ta on elanud seitse aastat Suurbritannias, lõpetas Eesti Lennuakadeemias Piloodi eriala ja lendab tihti Saksa ja Pärnu vahel.
ÜldkontaktPhone
+372 5055 246
 
Lootuse 24, 50108 Tartu
 
Registrikood
11285371
 
KMKR nr
101154224
 
Arvelduskonto
221032597467 Swedbank